RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Po eksplozji w Lublinie: Mieszkańcy wrócili do domów

Publikacja: Piątek, 19 października (06:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nad ranem zakończyła się akcja ratownicza w bloku w Lublinie, gdzie wczoraj doszło do wybuchu niewypału. Mieszkańcy wrócili już do swoich mieszkań. Nadzór budowlany stwierdził, że nie została naruszona konstrukcja budynku.

Straż i policja całą noc zabezpieczali blok – mówił RMF FM Paweł Frątczak ze straży pożarnej.

We wczorajszej eksplozji ranny został 20-letni mężczyzna - w jego mieszkaniu wybuchł niewypał z czasów wojny. Eksplozja zniszczyła wnętrze mieszkania.

Mężczyzna odniósł obrażenia stopy, twarzy i ręki. Został zabrany do szpitala. Pogotowie ratunkowe zabrało także jego matkę, która zasłabła.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: