Ostatecznie udało im się wejść na stadion i zająć sektor buforowy. Policja twierdzi jednak, że najbardziej agresywni z tej grupy nie mogą spać spokojnie. Kolejne zatrzymania są kwestią czasu. Przez najbliższe dni analizowane będą nagrania ze stadionowego monitoringu.
Po derbach Śląska pierwsi chuligani usłyszą zarzuty
Niewykluczone że jeszcze dzisiaj dziesięciu chuliganów, którzy brali udział w burdach przed wczorajszymi derbami Śląska, meczem pierwszej ligi Górnik Zabrze - GKS Katowice, usłyszy zarzuty. W starciach z policją rannych zostało pięć osób, w tym jeden funkcjonariusz.