Piłkarze Togo opuścili Angolę, gdzie odbywa się turniej, po tym, jak w piątek został ostrzelany ich autobus. W wyniku napaści dwie osoby zginęły, a kilka kolejnych zostało rannych.
Togo miało zagrać w poniedziałek z Ghaną. Władze tego kraju wezwały organizatorów turnieju do przełożenia meczu - zawodnicy byli gotowi wrócić po trzydniowej żałobie narodowej. Ci nie wyrazili jednak zgody na zmiany w kalendarzu rozgrywek.