RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Płatna strefa parkowania w stolicy coraz większa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uwaga mieszkańcy stolicy! Od 1 lipca obowiązuje znacznie większa strefa płatnego parkowania. Teraz parkomaty napotkacie już nie tylko w centrum Warszawy. O nowych opłatach pamiętają zwłaszcza ci kierowcy, którzy przyjeżdżają do obowiązującej już dziś strefy do pracy.

Gdyby tu mieszkali mogliby starać się o abonament, czyli roczne parkowanie za 30 złotych. Jeśli ktoś tam tylko pracuje, to owszem zapłaci 30 złotych, ale za każdy dzień parkowania w strefie:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: