Rezerwacje na sezon letni zaczęły się wcześniej niż w ubiegłym roku. Widać, że już w styczniu ruszyła dosyć mocno sprzedaż tego najgorętszego okresu lipcowo-sierpniowego - powiedział reporterce RMF FM jeden z wystawców na targach turystycznych we Wrocławiu.
Jego zdaniem słabnąca złotówka będzie mieć duży wpływ na popularność naszego kraju wśród zagranicznych turystów: Zawsze było tanio. Teraz będzie jeszcze taniej, więc myślę, że ruch zagraniczny będzie większy. Z klientami i wystawcami na targach w stolicy Dolnego Śląska rozmawiała Barbara Zielińska. Posłuchaj: