Pula tańszych biletów, dodatkowe składy do najpopularniejszych kurortów, czy wyremontowane wagony na trasie Warszawa - Zakopane. W ten sposób PKP Intercity oraz Przewozy Regionalne kuszą podróżnych przed wakacjami. Ci ostatni są jednak sceptyczni.

Okazuje się bowiem, że nie wiadomo ile tak naprawdę tańszych biletów przygotowała dla swoich klientów Intercity. Próbowałem dopytać o to po konferencji prezesa Czesława Warsewicza.

Prezes Intercity nie potrafi powiedzieć ile tanich biletów przygotowała jego spółka

Z rezerwacją trzeba się więc będzie pospieszyć, bo może się okazać, że w jednym pociągu tanich biletów jest na przykład 6, a może 9 i super atrakcyjne oferty wciąż będą atrakcyjne, ale tylko na papierze. Podobne odczucia mają też zapytani przeze mnie pasażerowie.

Pasażerowie o wakacyjnej ofercie PKP

Jeśli komuś nie zależy na szybkim podróżowaniu ani na wysokim standardzie a przede wszystkim liczy się dla niego koszt biletu, może skorzystać z Przewozów Regionalnych.

Łukasz Kurpiewski z PKP PR o ich ofercie na wakacje

Wszystkie oferty możecie znaleźć w internecie, lepiej dobrze się im przyjrzeć i odpowiednio wcześniej wyruszyć na biletowe łowy. Sprzedaż niektórych z biletów rusza już 25 czerwca, innych - 27. Powodzenia :)