RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PiS śpiewa

Autor: Publikacja: Sobota, 13 października (21:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Karaoke i niepełna sala-tak wyglądała konwencja wyborcza PiS w Łodzi. Premierowe wykonanie piosenki wyborczej musiało być wsparte telebimem, na którym wyświetlane były słowa.

Zainteresowanie konwencją było średnie-jedna czwarta krzeseł była pusta. Byli oczywiście zagorzali zwolennicy PiS-u, ale po wystąpieniu premiera, nie wszyscy klaskali i wstali z miejsc. Głównie młodzi ludzie okazali się odporni na „urok” Jarosława Kaczyńskiego. Im nie udzielił się entuzjazm, którego uczono publiczność na próbach.

Tagi: wybory Łódź

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: