RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piotr Ś. wpłacił kaucję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarz warszawskiej Polonii Piotr Ś. wpłacił na konto koszalińskiego sądu 200 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Dzięki temu będzie mógł odpowiadać z wolnej stopy za napaść i znieważenie policjantów.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze przyjechali na nocną interwencję do pensjonatu w Mielnie w Zachodniopomorskiem. Bawili się tam hucznie Piotr Ś. i jego dwaj koledzy-piłkarze: Radosław Majdan i Jarosław Ch. Prokuratura twierdzi, że cała trójka zachowywała się agresywnie i wyzywała policjantów. Cała trójka - wręcz przeciwnie - że to wina agresywnych funkcjonariuszy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: