RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piłkarze Wisły ukarani

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech piłkarzy Wisły Kraków - Paweł Brożek, Piotr Brożek i Konrad Gołoś - zostało ukaranych finansowo za niestosowne zachowane podczas wtorkowego treningu w Krakowie-Skotnikach.

Wniosek taki złożył trener Wisły Dan Petrescu, a decyzję podjął dyrektor wykonawczy krakowskiego klubu Jakub Jarosz. Decyzję o tym, ile będą musieli wymienieni piłkarze wpłacić do klubowej kasy, podejmie w najbliższych dniach zarząd klubu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: