Dlaczego polska kadra będzie przygotowywać się aż w Niemczech? Czyżby trener Leo Beenhakker uciekał przed dziennikarzami i kibicami? Nie uciekam przed dziennikarzami; chcę jedynie zapewnić drużynie najlepsze warunki. To mój priorytet, za to odpowiadam. A w Niemczech znaleźliśmy bardzo dobry ośrodek - tłumaczy selekcjoner. Ponadto – jak dodaje – piłkarzy czeka długi lot do Kazachstanu, a z Frankfurtu mają bezpośrednie połączenie.
Mecz z Kazachstanem odbędzie się w sobotę. Przed Polakami trudne zadanie - jeśli marzy się im awans, to muszą wygrać. Do tej pory zdobyli tylko jeden punkt.