Drużyna Beitaru rozpocznie trening w Krakowie dziś wieczorem. Wcześniej trener zespołu Itzhak Shum weźmie udział w konferencji prasowej. Osoby towarzyszące izraelskim piłkarzom planują odwiedzić były niemiecki obóz w Auschwitz.
Piłkarze Beitaru z Wisłą Kraków zmierzą się już jutro o godzinie 20:45. Pierwsze spotkanie w Jerozolimie gospodarze wygrali 2:1. Zwycięzca rywalizacji w trzeciej rundzie trafi na Barcelonę.