RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piłkarze Beitaru wreszcie w Krakowie

Publikacja: Wtorek, 5 sierpnia (16:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarze Beitaru Jerozolima dotarli do Krakowa, gdzie rozegrają rewanżowy mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Piłkarze gości mieli przylecieć już wczoraj, ale w samolocie, którym zamierzali lecieć, odkryto usterkę.

Drużyna Beitaru rozpocznie trening w Krakowie dziś wieczorem. Wcześniej trener zespołu Itzhak Shum weźmie udział w konferencji prasowej. Osoby towarzyszące izraelskim piłkarzom planują odwiedzić były niemiecki obóz w Auschwitz.

Piłkarze Beitaru z Wisłą Kraków zmierzą się już jutro o godzinie 20:45. Pierwsze spotkanie w Jerozolimie gospodarze wygrali 2:1. Zwycięzca rywalizacji w trzeciej rundzie trafi na Barcelonę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: