RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piła w samochodzie, obok chorego dziecka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kompletnie pijaną matkę zatrzymali policjanci w Ostrołęce. Kobieta i jej znajomy urządzili sobie libację w... samochodzie. W aucie był też pięcioletni niepełnosprawny synek kobiety. Drugie, starsze dziecko zostawiła w domu.

Wyrodna matka trafiła do izby wytrzeźwień, a niepełnosprawnym dzieckiem zajęło sie pogotowie opiekuńcze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: alkohol Matka

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: