Wyrodna matka trafiła do izby wytrzeźwień, a niepełnosprawnym dzieckiem zajęło sie pogotowie opiekuńcze.
Piła w samochodzie, obok chorego dziecka
Kompletnie pijaną matkę zatrzymali policjanci w Ostrołęce. Kobieta i jej znajomy urządzili sobie libację w... samochodzie. W aucie był też pięcioletni niepełnosprawny synek kobiety. Drugie, starsze dziecko zostawiła w domu.