RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Pijemy wódkę.Nie dzwońcie do nas"

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zamiast głosu urzędnika automatyczna sekretarka. I nagranie : "Pijemy wódkę.Nie dzwońcie do nas". Takie nagranie można było usłyszeć dzwoniąc do starostwa powiatowego w Cieszynie. Urzędnicy bronią się i za całe zamieszanie winią...Telekomunikację.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: