RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany pirat drogowy w Zabrzu

Publikacja: Piątek, 7 lipca (12:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet 12 lat może spędzić w więzieniu pijany pirat drogowy, który uciekał przed policją ulicami Zabrza na Śląsku. Mężczyzna wjechał na chodnik, zmuszając do ucieczki grupę pieszych.

W chwilę potem staranował trzy zaparkowane samochody. Złapano go dopiero, gdy porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Sąd postanowił aresztować pirata drogowego. Postawiono mu zarzut spowodowania zagrożenia katastrofą lądową.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: