RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany operator koparki na autostradzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2,5 promila alkoholu miał w organizmie operator koparki, którego policja zatrzymała na budowanym odcinku autostrady A1 w pobliżu Wodzisławia Śląskiego. Za prowadzenie pojazdu po pijanemu może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: autostrada

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: