RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany ojciec wiózł dzieci do szkoły

Publikacja: Środa, 2 grudnia (16:35) Aktualizacja: Środa, 2 grudnia (23:00)

30-latek pędził przez jedną z ulic w Lublinie. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h, jechał z prędkością 109 km/h. Kontrola policyjna wykazała, że miał w organizmie pół promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Mężczyzna jechał z dwójką dzieci w wieku 4 i 10 lat. Wiózł je do szkoły. Podczas kontroli policjanci wyczuli od niego alkohol. 30-latek tłumaczył, że spieszył się, bo nie chciał, żeby jego dzieci spóźniły się na zajęcia. Teraz za swoje wykroczenia odpowie przed sądem. 

Źródło: TVN24/x-news

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: