RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca zabił kobietę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca, który w Ostrowcu Świętokrzyskim wjechał samochodem na chodnik i śmiertelnie potrącił 23-letnią kobietę.

Kierowca po potrąceniu pieszej ruszył autem. Wtedy świadek wypadku, mieszkaniec Krakowa, wyskoczył ze swojego samochodu i wyrwał kluczyki ze stacyjki auta sprawcy.

Kobieta zmarła mimo reanimacji. 43-letniemu kierowcy, mieszkańcowi gminy Ostrowiec, grozi kara do 12 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: