RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wiózł 15 pasażerów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Półtora promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca busa, którym z Kazimierzy Wielkiej do Pińczowa w Świętokrzyskiem podróżowało piętnastu pasażerów. Mężczyzna wpadł dziś rano w Pińczowie. Policjanci zatrzymali go do rutynowej kontroli.

Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do dwóch lat więzienia i utrata prawa jazdy. 36-letni kierowca może też odpowiedzieć za narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: