RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca staranował przystanek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca, który uciekał przed policją po ulicach Zielonej Góry. 27-latek staranował kilka samochodów i wiatę przystanku autobusowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wcześniej mężczyzna doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. W czasie ucieczki stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w inne auto, a potem w przystanek. Policjanci zatrzymali kierowcę i trzech również pijanych pasażerów. Prowadzącemu auto grozi do 2 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: