RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany dróżnik strzegł przejazdu w Łukowie

Publikacja: Sobota, 25 kwietnia (13:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał dróżnik dyżurujący w nocy na przejeździe kolejowym w Łukowie. Grozi mu do 8 lat więzienia.

O tym, że mężczyzna może być pijany policję zaalarmował jego przełożony. 33-letni dróżnik został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty spowodowania bezpośredniego zagrożenia życia, zdrowia i mienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: kolej alkohol

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: