RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijani wartownicy ochraniali wojskowy pociąg

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech pijanych wartowników, którzy ochraniali pociąg przewożący wojskowe uzbrojenie, zatrzymała żandarmeria w Skarżysku Kamiennej. Mężczyźni mieli po ponad 0,20 promila alkoholu w organizmie.

Pijani mężczyźni nie byli jednak żołnierzami, tylko cywilnymi pracownikami przeszkolonymi w zakresie konwojowania i ochrony. Wartownicy zostali dyscyplinarnie zwolnieni z pracy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: