RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijani drogowcy na Podkarpaciu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Podkarpaciu policja zatrzymała dwóch pijanych operatorów walców drogowych. Jeden z mężczyzn kierując pojazdem potrącił innego robotnika.

Na remontowanym odcinku drogi aż czterech z siedmiu pracowników piło alkohol, co z przerażeniem stwierdzili wezwani na miejsce zdarzenia policjanci. Prace natychmiast wstrzymano. Bez wątpienia pijanym drogowcom oraz osobom nadzorującym remont drogi grożą wysokie kary.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: