RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijani chirurdzy na dyżurze w Pabianicach

Publikacja: Poniedziałek, 12 czerwca (14:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj pijani chirurdzy pełnili dyżur w szpitalu w Pabianicach. Jeden miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, drugi - prawie dwa promile. Prokuratura sprawdza teraz, czy nietrzeźwi lekarze wykonywali jakieś zabiegi.

Obaj medycy zostali już zatrzymani przez policję.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: