RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana matka wiozła dwumiesięczne dziecko samochodem

Publikacja: Niedziela, 16 sierpnia (14:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do dwóch lat więzienia grozi kobiecie, która po pijanemu wiozła samochodem dwoje małych dzieci. 32-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego miała 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej samochód do kontroli w sobotę wieczorem na drodze wjazdowej na teren kąpieliska.

Kobieta nie tylko była pijana. W takim stanie przewoziła swoje dwumiesięczne dziecko: leżało w nosidełku na przednim siedzeniu, nie było w żaden sposób zabezpieczone - poinformowała rzeczniczka piotrkowskiej policji Małgorzata Para. Samochodem podróżowała także 28-letnia pasażerka z 2,5-letnim synkiem. Chłopiec również nie był przewożony w foteliku samochodowym.

Pasażerka z dzieckiem została zwolniona do domu. 32-letnia kierująca trafiła do policyjnego aresztu, a jej dwumiesięczne dziecko przekazano pod opiekę pogotowia ratunkowego. Auto zostało odholowane na policyjny parking.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: alkohol Matka

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: