RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana lekarka w sieradzkim szpitalu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała lekarka dyżurująca w sieradzkim szpitalu miejskim. 48-letnia ordynator jednego z oddziałów została zatrzymana przez policję.

Policja informację o nietrzeźwej lekarce dostała od jednego z pacjentów. Kobieta może odpowiadać za narażenie pacjentów na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: