Patryk Vega umieścił na Facebooku i na You Tubie zwiastun swojego nowego filmu "Kobiety mafii". Do tej pory mogliśmy zobaczyć plakaty promocyjne filmu i zdjęcia z planu.

Zwiastun trwa cztery i pół minuty. Nie brakuje rozbieranych scen, pościgów, przemocy i niewybrednych dialogów w stylu "- Co on w tobie widział? - Nic k***s nie ma oczu".

W ciągu zaledwie kilkunastu godzin na Facebooku filmik został wyświetlony ponad milion razy. Opinie internautów są mocno podzielone: od entuzjazmu aż po znużenie i wpisy pełne zażenowania.

Będą polskie napisy? Już po zwiastunie wiem, że zrozumiałe będzie 30% dialogów - dopytuje Jacek. Czy Vega posiada tylko jedną obsadę aktorów i jeden klimat filmów? Wszystko na jedno kopyto, sadząc po botoksie, raczej bym się szału nie spodziewał. Dno - pisze z kolei Damian. A Piotr dodaje: Żenada i kicz urosła do rangi sztuki. Andżelika z kolei zachwyca się: Jedziemy na ten film w lutym i to koniecznie!!! "Nie mogę się już doczekać" - pisze Arleta.

Można się spodziewać, że produkcja, która wejdzie do kin w drugiej połowie lutego przyszłego roku, będzie hitem kasowym. W obsadzie znaleźli się między innymi Bogusław Linda, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i raper Sobota.

Scenariusz filmu opiera się na prawdziwej historii. "Kobiety mafii" inspirowane są wydarzeniami związanymi z Grupą Mokotowską - jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Historia opowiedziana jest jednak z perspektywy kobiet, które w tym czasie towarzyszyły gangsterom i miały ogromny wpływ na przebieg ówczesnych wydarzeń...