RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwszy weekend na lodzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Olsztynie od początku tego tygodnia działa sztuczne lodowisko. Ma już swoich stałych klientów, ale niektórzy mieszkańcy miasta dopiero w niedzielę znaleźli czas, by pójść na łyżwy. I nie żałowali - niedzielne przedpołudnie to najlepszy czas, by pojeździć, bo nie ma tłoku.

Za 45 minut jazdy na olsztyńskim lodowisku dorośli muszą zapłacić 6 złotych, a dzieci i młodzież - 4 złote. Ceny za wypożyczenie łyżew są identyczne - 6 złotych dla dorosłych i 4 złote dla dzieci i młodzieży.

Tagi: lodowisko

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: