Zaprosiliśmy tylko przedstawicieli Ministerstwa Sportu, oraz spółki PL 2012 - powiedziała reporterowi RMF FM Małgorzata Paruszewska, przedstawiciel organizatora meczu:
Była więc tylko rządowa delegacja, ale na murawie zobaczyliśmy wykonawców, którzy po zakończeniu pierwszego etapu budowy, kaski i kamizelki zamienili na trampki i szorty. Na miejscu z mikrofonem był reporter RMF FM Paweł Świąder, który rozmawiał z zawodnikami. Posłuchaj:
Główny wykonawca wygrał 3:0 z podwykonawcami pierwszego etapu.