RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwszy dzwonek dla superbabć

Publikacja: Wtorek, 14 października (14:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Babcie poszły do szkoły! W Lublinie ruszyła właśnie szkoła dla superbabć. Kilkanaście pań uczy się, jak zajmować się dziećmi. Motto? "Nasze wnuki są wspaniałe, jeśli się... nie nudzą". A wszystko po to, by wnuki z radością pozwalały pilnować się babciom.

To najgorsza sprawa coś wymyślić nowego i zaskoczyć wnuka - przyznaje w rozmowie z reporterem RMF FM Krzysztofem Kotem jedna z lubelskich babć, które postanowiły się doszkolić. A inna dodaje, że opieka nad wnukami może przynieść korzyść obu stronom. Kto go nauczy tak życia jak nie babcia? A wnuk z kolei też… jak tam jakieś tajniki komputera nam pokaże, to jest też supersprawa - przekonuje:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szkoła Lublin

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: