RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwsze ślubowanie polskich olimpijczyków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

22 dni przed początkiem zimowych igrzysk olimpijskich w Turynie ślubowanie olimpijskie złożyła pierwsza grupa polskich sportowców. W imieniu zawodników w Warszawie ślubował panczenista Paweł Zygmunt.

W polskiej reprezentacji znalazły się 44 osoby – 14 zawodniczek i 30 zawodników.

Wszyscy ci, którzy planują wyjazd na igrzyska olimpijskie do Turynu, mają jeszcze szansę. Do sprzedania jest jeszcze ponad 370 tys. biletów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: