RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwsza ofiara wybuchu petardy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Odpalona petarda wybuchła w dłoniach młodego mężczyzny, który natychmiast został odwieziony do szpitala w Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Ranny trafił prosto na salę operacyjną. Prawdopodobnie straci dłoń.

Apele nieustająco powtarzane przed Sylwestrem - zachowajcie zdrowy rozsądek i maksimum ostrożności podczas odpalania petard i rakiet. Fajerwerków z podpalonym lontem nie wolno trzymać w rękach!

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: