RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piechota odejdzie z polityki?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jacek Piechota zamierza odejść z polityki i prawdopodobnie złoży mandat posła z ramienia SLD. Były minister gospodarki planuje założyć własną działalność biznesową. Piechota powiedział RMF FM, że jest już zmęczony obecną sytuacją polityczną w kraju.

Jacek Piechota – wieloletni poseł na Sejm - posiada najdłuższy staż w sprawowaniu mandatu poselskiego. Jako jedyny poseł pełni mandat nieprzerwanie od 1985 r. Od 2001 do 2003 r. pełnił funkcję ministra gospodarki w rządzie Leszka Millera. Później pełnił funkcję wiceministra gospodarki i pracy w rządzie Marka Belki, a po dymisji Jerzego Hausera – ministra gospodarki i pracy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: