RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pięć promili alkoholu u 15-latki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W stanie kompletnego upojenia alkoholowego trafiła na szpitalny oddział ratunkowy w Gorlicach 15-latnia dziewczyna. Nastolatka była nieprzytomna, nie było z nią żadnego kontaktu. Po badaniu okazało się, że ma 5 promili alkoholu.

Według lekarzy jest stan jest ciężki, bezpośrednio zagrażający życiu. Według ustaleń reportera RMF FM dziewczyna spotkała się na prywatce ze swoimi koleżankami. Alkohol piły wszystkie dziewczyny, 15-latka wypiła jednak najwięcej.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: