RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PGNiG chce inwestować w Afryce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo chce poszukiwać ropy i gazu w Egipcie. Właśnie złożyło oferty w przetargu ogłoszonym przez państwową firmę Egyptian General Petroleum Corporation. Chodzi o koncesje na poszukiwanie złóż w zachodniej części Pustyni Egipskiej.

Przypomnijmy, polska spółka zakwalifikowała się już do drugiego etapu przetargu na koncesje poszukiwawcze w Libii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: