RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pechowy klient banku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy godziny spędził zamknięty w jednym z olsztyńskich banków pewien klient. Mężczyzna poszedł do toalety i stracił tam przytomność. W tym czasie bank zamknięto.

Pechowy klient zadzwonił na policję z telefonu komórkowego. Gdyby nie miał telefonu, pewnie zostałby tam do poniedziałku. Policjanci sprawdzają, czy klient nie został w banku celowo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: