RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pechowi turyści utknęli na stołecznym Okęciu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkudziesięciu turystów od wczoraj koczuje na warszawskim Okęciu w oczekiwaniu na wylot do Grecji. To pasażerowie z Poznania, przewiezieni do Warszawy z powodu kłopotów z samolotem. Nadal trudno powiedzieć, jak długo będą zmuszeni pozostać na lotnisku.

Wycieczkowicze mieli lecieć z Poznania do greckiego Heraklionu. Niestety samolot, który miał ich zabrać, z powodu usterki i awantury na pokładzie poleciał od razu do Grecji, nie lądując na poznańskim lotnisku. Teraz biuro podróży próbuje zorganizować turystom transport, ale wciąż nie wiadomo, kiedy to się uda.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: