Wycieczkowicze mieli lecieć z Poznania do greckiego Heraklionu. Niestety samolot, który miał ich zabrać, z powodu usterki i awantury na pokładzie poleciał od razu do Grecji, nie lądując na poznańskim lotnisku. Teraz biuro podróży próbuje zorganizować turystom transport, ale wciąż nie wiadomo, kiedy to się uda.
Pechowi turyści utknęli na stołecznym Okęciu
Kilkudziesięciu turystów od wczoraj koczuje na warszawskim Okęciu w oczekiwaniu na wylot do Grecji. To pasażerowie z Poznania, przewiezieni do Warszawy z powodu kłopotów z samolotem. Nadal trudno powiedzieć, jak długo będą zmuszeni pozostać na lotnisku.