RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pechowe grzybobranie

Publikacja: Wtorek, 18 sierpnia (20:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O włos od rodzinnej tragedii. 4 osobowa rodzina trafiła do lubelskiego szpitala Jana Bożego po zjedzeniu grzybów zebranych w lesie i usmażonych na patelni.

Ich stan był bardzo poważny, na szczęście udało się ich uratować. Zdrowieją na oddziale toksykologii.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: