Ich stan był bardzo poważny, na szczęście udało się ich uratować. Zdrowieją na oddziale toksykologii.
Pechowe grzybobranie
O włos od rodzinnej tragedii. 4 osobowa rodzina trafiła do lubelskiego szpitala Jana Bożego po zjedzeniu grzybów zebranych w lesie i usmażonych na patelni.