Reporter RMF FM Maciej Grzyb spotkał się z panem Rafałem, który został "okradziony" przez krakowski parkomat: zapłacił i nie dostał biletu parkingowego. Gdy próbował wyjaśnić sprawę, był odsyłany od urzędnika do urzędnika, a pieniędzy nie odzyskał. Posłuchaj:
Parkomaty utrapieniem krakowskich kierowców
W Krakowie te urządzenia działają zaledwie od dwóch miesięcy, a do władz miasta już napłynęły setki pisemnych i telefonicznych skarg. Najczęściej kierowcy narzekają, że parkomaty nie wydają reszty. Ale jak się okazuje, to nie jedyna ich wada.