RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Paris Hilton w celi dla VIP-ów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Paris Hilton zgłosiła się do więzienia w Los Angeles, gdzie spędzi najbliższe 3 tygodnie. To kara za naruszenie warunków nadzoru sądowego – prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy. Paris będzie odbywać karę w wydzielonej części zakładu karnego, przeznaczonej dla więźniów VIP-ów.

Przyznaję, że się boję, ale jestem gotowa ponieść konsekwencje. Mam nadzieję, że będzie to lekcja dla innych młodych ludzi, o której pomyślą zanim podejmą jakieś decyzje – mówiła Hilton.

Początkowo sąd wymierzył dziedziczce sieci hoteli Hilton karę 45 dni aresztu. Potem jednak zmniejszył ją do 23 dni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: