RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pamela broni kurcząt

Publikacja: Czwartek, 10 lipca (14:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pamela Anderson broni praw zwierząt. Dawna gwiazda Słonecznego Patrolu wzięła udział w proteście przed siecią barów szybkiej obsługi w Sydney w Australii. Aktorka, która sama jest wegetarianką wręczyła szefowi restauracji petycję z żądaniem lepszego traktowania kurcząt przez hodowców, którzy dostarczają mięso dla sieci.

Pamela Anderson jest aktywną działaczką organizacji obrońców zwierząt PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). W 2006 roku sprzedała na aukcji swój samochód, a pieniądze przeznaczyła na rzecz kampanii informującej o okrutnych metodach pozyskiwania skór ze zwierząt , m.in. węży czy krokodyli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: zwierzęta

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: