Postanowiłem sprawdzić czy szczecinianie stosują się do nowego prawa
Na razie łamiących przepisy czekają upomnienia potem sypną się mandaty nawet 500 złotowe. Przystanki - zgoda, place zabaw - tym bardziej ale jak służby porządkowe zamierzają egzekwować zakaz palenia na stadionie i to podczas meczu? To będzie prawdziwa Mission Impossible…