Nie zgadzają się na połączenie placówki, w której się leczą z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym. Nie wierzą zapewnieniom władz województwa, że po fuzji ich szpital nie zostanie zlikwidowany. Boja się, że to będzie nie tylko zmiana szyldu.
Spotkanie – które być może wyjaśni losy szpitala rehabilitacyjno-ortopedycznego z zarządem województwa zaplanowano na piątek.