RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ostatani pacjent z Serbii

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wszyscy ranni w Serbii turyści są już w Polsce. Dziś przewieziono ostatniego, najciężej rannego nastolatka, który od chwili wypadku leczony był w szpitalu w Nowym Sadzie. Chłopiec jest nieprzytomny i leży na oddziale intensywnej terapii kliniki dziecięcej w Katowicach.

Tagi: wypadek Serbia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: