RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ośmiu piłkarzy potrąconych przez samochód

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ośmiu mężczyzn trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło na lokalnej drodze w miejscowości Roźwienica koło Jarosławia na Podkarpaciu. Poszkodowani to piłkarze tamtejszego klubu. Wracali z treningu, gdy wjechał w nich samochód osobowy.

Mężczyźni w wieku od 22 do 28 lat szli chodnikiem wzdłuż jezdni. Uderzył w nich kierowca BMW z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi. Był trzeźwy. Trzech z poszkodowanych piłkarzy odniosło jedynie lekkie obrażenia - stłuczenia i otarcia. Stan pozostałych jest poważniejszy.

Kierowca BMW najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze - relacjonuje Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: