RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Oskarżone zakonnice

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie zakonnice na ławie oskarżonych. Chodzi o siostry, które w Zabrzu prowadziły dom dziecka. Obie stosowały i pozwalały na przemoc wobec dzieci. Dziś zaczął się ich proces. Prokurator łącznie postawił im 20 zarzutów.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: