RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Oskarżeni za napady na banki

Autor: Publikacja: Czwartek, 17 lipca (20:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Opolska prokuratura wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom, podejrzanym o napady na banki. Wszyscy wcześniej byli wielokrotnie karani za różne przestępstwa.

Podczas pierwszego napadu - w grudniu 2007 - mężczyźni zrabowali ok. 32 tys. zł. Skradzione pieniądze wydali w agencjach towarzyskich. Zostali złapani po drugim skoku na bank na opolskim osiedlu ZWM w lutym 2008.

Wszyscy trzej sprawcy mają bogatą przeszłość kryminalną - byli już karani za pobicia, kradzieże, i rozboje. Teraz za napady z bronią palną grozi im do 15 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: