Orędzie na rocznicę śmierci Jana Pawła II
Episkopat Polski przygotował orędzie poświęcone pierwszej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. Abp Stanisław Dziwisz zaapelował do Polaków, by w tym dniu przypięli do ubrań białą wstążeczkę – symbol wdzięczności i radości, a nie żałoby.