RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Orędzie na rocznicę śmierci Jana Pawła II

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Episkopat Polski przygotował orędzie poświęcone pierwszej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. Abp Stanisław Dziwisz zaapelował do Polaków, by w tym dniu przypięli do ubrań białą wstążeczkę – symbol wdzięczności i radości, a nie żałoby.

Metropolita krakowski przypomniał, że 1 kwietnia nastąpi uroczyste zakończenie prac trybunału rogatoryjnego, który przesłuchiwał w Polsce światków w procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: