RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ordynator podejrzany o korupcję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kieleccy funkcjonariusze wydziału do walki z korupcją zatrzymali ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala Powiatowego w Końskich. Mężczyznę zatrzymano po policyjnej prowokacji, podczas której przyjął on w swoim gabinecie łapówkę w wysokości 300 zł.

Policja już od początku lutego otrzymywała sygnały o tym, że ordynator przyjmuje od pacjentów korzyści majątkowe za: przyjęcie na oddział, leczenie szpitalne i wykonanie nawet drobnego zabiegu.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: