RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opóźnia się wylot do Afganistanu

Publikacja: Czwartek, 25 stycznia (06:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzecią dobę opóźnia się wylot 90 oficerów Wielonarodowego Korpusu Północny - Wschód. W nocy został przełożony termin lotu. Samolot, którym mają lecieć nadal jest naprawiany w niemieckiej bazie wojskowej Ramstein.

Pierwotnie planowano wylot samolotu z Goleniowa na wtorek około południa. Z żołnierzami rozmawiał szczeciński reporter RMF FM Paweł Żuchowski:

Oficerowie Korpusu mają stanowić część dowództwa ISAF Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa) i stacjonować w Kabulu. Ich misja ma potrwać pół roku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: