Opóźnia się wylot do Afganistanu
Publikacja: Czwartek, 25 stycznia (06:20)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Trzecią dobę opóźnia się wylot 90 oficerów Wielonarodowego Korpusu Północny - Wschód. W nocy został przełożony termin lotu. Samolot, którym mają lecieć nadal jest naprawiany w niemieckiej bazie wojskowej Ramstein.
Pierwotnie planowano wylot samolotu z Goleniowa na wtorek około południa. Z żołnierzami rozmawiał szczeciński reporter RMF FM Paweł Żuchowski:
Oficerowie Korpusu mają stanowić część dowództwa ISAF Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa) i stacjonować w Kabulu. Ich misja ma potrwać pół roku.