RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opolski amfiteatr sprzedany... kawałek po kawałku

Publikacja: Wtorek, 1 września (14:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W niecałą godzinę rozeszły się pamiątki po opolskim amfiteatrze. Chętni na prawie tysiąc specjalnie opakowanych kawałków desek z widowni amfiteatru ustawili się po nie już o godz. 7. Na każdej z pamiątek znalazł się symboliczny napis i rysunek, każda ma też numer seryjny.

Opolski amfiteatr, w którym od 1963 roku odbywały się festiwale polskiej piosenki, jest teraz gruntownie remontowany. Ekipa budowlana zdemontowała już scenę i widownię, trwa usuwanie betonu z korony obiektu. Przebudowa ma się zakończyć za dwa lata.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Opole

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: